Kawały dowcipy (49)

Kawały dowcipy - hasło powiązane z: dowcip, dowcipy, czołg, śmieszne obrazki, żarty, komisja, wojsko, humor, żart, mem, kategoria, besty, memy, kawały, kawał, pobór, śmieszne, teściowa, gonitwa, babcia, praprapraprababcia, dziadek, córka, mężczyźni, osiemnastka, jasiu, szkoła, mama, wyróżnienie, klasa, debil.

Besty korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Komisja poborowa

Komisja poborowa. Chłopak z trudem odczytuje z tablicy największą literę. Lekarz decyduje: - Zdolny do walki z czołgami.

650 wyświetleń

Ulicami miasta ucieka w popłochu starsza kobieta

Ulicami miasta ucieka w popłochu starsza kobieta, a za nią biegnie mężczyzna i bije ją deską po plecach. Zatrzymuje go siłą przechodzień i krzyczy: - Co pan robi tej biednej kobiecie?! - To nie jest kobieta, to moja teściowa. - To kantem ją pan walnij, kantem!

728 wyświetleń

Jak ci się podobają mężczyźni?

Matka zwraca się do córki: - Skończyłaś 18 lat i musimy poważnie porozmawiać. Jak ci się podobają mężczyźni? - No cóż mamusiu, to już nie to, co dawniej...

667 wyświetleń

Pani mnie wyróżniła

Jasiu przychodzi ze szkoły i mama pyta się go: - Jasiu jak było w szkole? - A dobrze Pani mnie wyróżniła, powiedziała, że cała klasa to debile, a ja największy.

1 297 wyświetleń